Pogotowie organizacyjne – Usadzenie gości
10 mar 2017
Wesela
Pogotowie organizacyjne – Usadzenie gości

Każda Para Młoda marzy o jednym – aby ich wesele było wspaniałe i niezapomniane! Okazuję się, że niekiedy kluczem do sukcesu staje się również.. usadzenie zaproszonych gości weselnych. Jest to proces trwający bardzo długo: czekamy na potwierdzenie przybycia, dopinamy listę gości, a w końcu pracujemy nad usadzeniem i rozmieszczeniem poszczególnych stołów.

Obecnie z pomocą przy usadzeniu gości weselnych przychodzą nam różne elementy zaliczane również do dekoracji weselnej. Winietki ślubne, mimo że stanowią dodatkowy koszt są nieocenioną pomocą dla naszych gości, gdyż każdy może odnaleźć swoje miejsce, a przy tym pomogą nam uniknąć niezręcznych  pojedynczych wolnych miejsc przy stole. Dodatkowo dużą pomocą dla gości jest również plan usadzenia gości najczęściej przestawiany w formie tablo, na którym widoczne jest rozmieszczenie stołów, a także lista gości z przypisanym miejscem.

Pamiętajmy, że przyjęcie weselne to spotkanie dwóch rodzin, często osób, które widzą się po raz pierwszy, więc postarajmy się, aby każdy mógł czuć się swobodnie.