Wesela

Wnętrza z możliwością aranżacji

Eleganckie sale, których klimat możemy kształtować według indywidualnych preferencji klienta, stanowią podstawę naszej oferty weselnej. Przestronne, urządzone ze smakiem pomieszczenia będą stanowić ważny element każdej uroczystości. W nich goście wraz z Młodą Parą będą bawić się i świętować to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka.

W Starym Folwarku w Ustowie koło Szczecina znajdują się trzy sale bankietowe. Każda z nich, utrzymana w ciepłej kolorystyce stanowi integralną część przestrzeni, którą oddajemy naszym klientom do dyspozycji. Gościom weselnym proponujemy odpoczynek po zabawie w komfortowych pokojach gościnnych. W naszym obiekcie mogą Państwo zorganizować przyjęcie na ponad 200 osób. Przed budynkiem znajduje się parking dla Młodej Pary i jej gości.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i uwagi. Zapraszamy do naszego lokalu. Mogą Państwo umówić się na wizytę lub zaczerpnąć informacji telefonicznie pod numerem telefonu 91 434 80 00 lub 695 896 848. Adres oraz formularz kontaktowy zamieściliśmy w zakładce Kontakt.

Niezapomniane chwile w naszym lokalu przeżyło wiele Młodych Par i ich gości. Polecają nas:

Catering na wesele

Proponujemy Państwu również wyśmienite dania weselne, których smak wzbogaci każdą uroczystość. Menu weselne komponujemy wedle życzeń i wskazówek klientów.

Wszystkie potrawy przygotowujemy w naszej kuchni, dzięki czemu mają Państwo pewność, że na stół weselny trafią świeże i ciepłe posiłki.

Oferta dla firm

Trzy niezależne sale bankietowe

Uroczystości i inne okazje

Wyjątkowa oferta na wyjątkowe okazje